Меню

Новини

16 та 17 лютого 2017 року студенти ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» організували волонтерську акцію з допомоги і підтримки бійців Збройних сил України, які постраждали під час боїв поблизу Авдіївки і перебувають на лікуванні у військовому шпиталі м. Дніпро. Зокрема, близько 50 студентів здали кров для бійців в КЗ «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» і розробили графік наступних донорських ініціатив на найближчі місяці.

Окрім цього, студенти придбали медичні препарати, в яких виникла необхідність, для лікування поранених. Це вкотре підтвердило той факт, що професія лікаря завжди нерозривно пов’язана з волонтерською діяльністю і допомогою людям.

На початку першого заняття були розкриті організаційні питання з приводу часу і дня проведення курсів, а студентам було запропоновано обрати зручний для них день відвідування. 
Сама лекція розподілялася на міні-підкасти: згадували анатомію черепа, розбирали його нормальну рентгенанатомію та патогномонічні ознаки синуситів. Після ретельного розбору теми з використанням рентгенівських знімків ( були представлені як варіанти норми, так і патології ), студенти могли перевірити свої знання шляхом розпізнавання та визначення патології верхньощелепних пазух на приведених далі знімках. Час пролетів дуже швидко, спілкуючись з такою приємною аудиторією. 
Саме спілкуючись, адже наприкінці зустрічі студенти поділилися своїми враженнями та розповіли, які захворювання і травми їм би хотілося розібрати наступного разу, а також вказали на вразливі місця доповіді, щоб надалі інформація сприймалася максимально доступно і результативно. 
Дякуємо всім, хто прийшов! Побачимося наступного тижня!

View the embedded image gallery online at:
http://www.dsma.dp.ua/ua/novini#sigFreeIddb1cf4902c

В усьому світі 14 лютого святкується День святого Валентина або День усіх закоханих. І хоч це свято стало популярним в Україні зовсім недавно, воно вже стало тим днем, якого чекають всі, хто хоче висловити почуття не тільки своїм половинкам, а також своїм рідним та близьким. Цей день святкується без прив'язки до релігії, а скоріше як додатковий привід сказати про почуття і влаштувати щось особливо романтичне, ніжне та приємне.

В нашій академії на День закоханих панувала надзвичайна атмосфера.Не дивлячись на те, що другий навчальний семестр уже у повному розпалі, студенти були сповнені сил і енергії, посміхались, дарували один одному валентинки. Активісти UMSA Dnipro підтримали цей флешмоб посмішок та влаштували чудову акцію до Дня святого Валентина. Погодьтеся, як приємно отримати валентинку з вітанням в цей день! Також не обійшлося без солодощів - кожен студент, викладач, робітник нашого навчального корпусу отримав солодкий презент! А інші бажаючі, в якості подарунка до свята, могли отримати безкоштовні презервативи:) 

Ми зрозуміли, що дарувати подарунки в цей день настільки ж приємно, як і отримувати:) Тож кохайте та будьте коханими. Нехай кожен день приносить Вам радість, а Ви даруйте її своїм рідним!

Жодний захід комітету репродуктивного здоров'я не проходить без МЦД | Молодіжний Центр Дніпропетровщини, який завжди йде назустріч та допомагає в нашій спільній та дуже потрібній справі! Від колективу UMSA Dnipro висловлюємо велику подяку! 
#UMSA#UMSA_Dnipro#Dnipro#MЦ

View the embedded image gallery online at:
http://www.dsma.dp.ua/ua/novini#sigFreeIdbed465f7da

Міністерство охорони здоров'я України надало перелік кандидатів претендентів на посаду ректора ДЗ "ДМА МОЗ України":

Детальніше...

У 2016 році в ДМА було створено значну кількість успішних проектів, які стосувалися абсолютно різних галузей роботи вузу. Одна з найвизначніших подій – поява студентського телебачення «DMA online». У лютому 2017 року «DMA online» святкує річницю створення і підводить підсумки першого року роботи.

Свою діяльність студентське телебачення починало під брендом «Підслухано в ДМА ТВ». Організатори зробили все, щоб створити в межах академії незалежний засіб масової інформації, який максимально інформативно висвітлюватиме події в межах навчального закладу. Сюжети були присвячені не лише офіційним заходам, а й неформальним подіям, що відбувалися в межах ДМА. Значна частина роботи журналістів проекту була присвячена спілкуванню з викладачами та керівництвом медичної академії, що дало можливість студентам отримувати інформацію «з перших вуст».

За короткий проміжок часу телебачення медичної академії отримало декілька престижних нагород, зокрема, відзнаку фестивалю «Студентська весна» у номінації «Краще студентське телебачення», учасники проекту були нагороджені відзнаками заходу «Студент року», який був проведений в рамках святкування 100-річчя Дніпропетровської медичної академії.

Наприкінці 2016 року відбувся ребрединг «Підслухано в ДМА ТВ» на «ДМА онлайн». Змінилася не лише назва, а й формат ЗМІ з метою звільнитися від рамок, які накладає формат «Підслухано», і створити більш глобальний та серйозний продукт.

Обсяг роботи, який був виконаний за 2016 рік – заслуга великої та професійної команди «ДМА онлайн»: режисер - Анастасія Мілова, головний адміністратор - Анастасія Городецька. Репортери: Ігор Мороз, Наталія Семенко, Анна Письменна, Анна Гоменюк, Анастасія Ольшанська, Максим Таран, Сергій Личкатий. Оператори: Анастасія Залізняк, Марина Кушнарьова, Анастасія Мороз, Руслана Бондаренко.

Сподіваємось, подальша робота «ДМА онлайн» буде такою ж плідною! Випуски та репортажі можна побачити на сторінці «DMA online» Вконтакті, а також на Youtube-каналі «DMA online».