Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

27 грудня в народному музеї академії члени вченої ради зібралися на останньому засіданні в  цьому році. Святкової атмосфери додавала мерехтлива ошатно вбрана яскравими прикрасами ялинка. Голова вченої ради, ректор, член.-кор. НАМН, професор Тетяна Олексіївна Перцева розпочала зібрання з вручення дипломів і почесних грамот.

Детальніше...

21 грудня студенти і викладачі кафедри гуманітарних наук відвідали Поливанівський дитячий будинок. Активну участь в заході брали іноземні студенти 1, 2 міжнародних та стоматологічного факультетів з Індії, Ізраїлю, Марокко, Тунісу. Вихованки закладу виступили з концертною програмою, охоче танцювали, співали, декламували вірші.

Детальніше...

За традицією, зранку у День святого Миколая діти отримують подарунки, які сховані під подушками. Тому вони вірять у диво, яке здійснює святий Миколай і вчаться в святого бути милосердними. З 17 по 19 грудня 2018 року за ініціативи Асоціації молодих донорів України (координатор - Максим Карамушка, випускник ДЗ "ДМА") до Дня святого Миколая у Комунальному підприємстві "Дніпропетровська обласна станція переливання крові" проводилася благодійна донорська акція "Кращий подарунок - життя". 

Детальніше...

З 03 грудня 2018 року розпочалося навчання з надання домедичної допомоги співробітників Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату викладачами Дніпропетровської медичної академії. Навичками надання першої медичної допомоги до приїзду швидкої загалом оволодіють 300 працівників комбінату – це і представники робочих спеціальностей, і інженерно-технічні співробітники, і начальники цехів, і дирекція. 

Детальніше...

На другому медичному факультеті нашої академії існує добра традиція влаштовувати святкові вистави малюкам обласної дитячої клінічної лікарні до дня Святого Миколая та Нового Року.

Для наших маленьких пацієнтів, які в цей час перебувають в лікарні - це справжнє свято! Деякі з них вперше побачили Діда Мороза та Снігуроньку! Особливо потребують нашої уваги діти онкологічного, гематологічного відділень лікарні.

Детальніше...

19 грудня на день св. Миколая співробітніки кафедри оториноларингології під керівництвом проф. В.В.Березнюка організували свято для дітей з глухотою після кохлеарної імплантації.

У заході взяли участь мер Дніпра Б.А.Філатов, ректор ДЗ «ДМА» проф. Т.О. Перцева, голова комісії міської ради з питань охорони здоровʼя, соціального захисту населення та міжнародніх зв'язків, проф. Є.М.Дітятковська, радник голови Дніпропетровської обласної ради, проф. В.О. Павлов, в.о. головного лікаря міської лікарні №8 В.Л. Бородуля та ін.

Детальніше...

18 грудня в Києві відбулась  церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році. 

Захід був організований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства у співпраці  з Програмою Ради Європи  «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Детальніше...