Меню
Увага! Оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказанням у призначені платежу: "Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

Шість факультетів пропонують кращий вибір підготовки за освітніми програмами – «Медицина», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація», «Фізична терапія, ерготерапія», а умови вступу надають можливість навчатися на держзамовленні.

Система навчання гарантує гідні та справедливі умови навчання для студентів. У ДМА можна досягти успіхів та отримати диплом лише завдяки сумлінній праці та знанням. Це честь академії!
Наша академія є центром проведення міжнародних конференцій, тренінгів, численних семінарів та лекцій за участю запрошених вітчизняних та іноземних науковців.
За підтримки потужного професорсько-викладацького складу студенти готуються та перемагають у олімпіадах і змаганнях різних рівнів; разом з викладачами розробляють проекти та виграють гранти.

 

ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» - один з визнаних і провідних закладів вищої освіти України.

За результатами консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України 2019 року (osvita.ua) Дніпропетровська медична академія посідає 15 загальне місце серед вишів України і 4 серед медичних університетів.

Детальніше...

З 6 по 8 липня у місті Відень відбувся Европейський симпозіум з бронхоектазії та хвороб легень, що спричинені нетуберкульозними мікобактеріями. В ньому активну участь взяли співробітники кафедри професійних хвороб та клінічної імунології, які отримали грант AFISM .

Детальніше...

11 липня відбулась телеконференція для лікарів загальної практики. З вступним словом звернулись заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облради О.П. Григорук і проректор з наукової та лікувальної роботи В.Й. Мамчур. Вони зазначили, що спільний освітній  проєкт облради і медичної академії має на меті надавати лікарям загальної практики інформацію і знання, які вони мають використовувати для прийняття слушних рішень. А також наголосили на актуальності проблеми, обраної для обговорення щодо впровадження класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я (МКФ).

Детальніше...

25 червня 2019 року відбулася одна з найголовніших подій у житті 45 студентів 5 курсу нашої академії, які завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби на кафедрі медицини катастроф та військової медицини. На площі біля монумента воїнам-медикам вони прийняли військову присягу. 

Детальніше...

20 червня відбулась чергова телеконференція для сімейних лікарів в рамках спільного проекту Дніпропетровської обласної ради та Дніпропетровської медичної академії. До присутніх звернулись радник голови облради В.О. Павлов та проректор з наукової та лікувальної роботи ДМА, професор В.Й. Мамчур. Вони говорили про важливість онлайн-навчання для атестації лікарів загальної практики.  

Детальніше...

13-16 червня 2019 року у Варшаві відбувалася шоста Польсько-українська наукова конференція «Екстрена медицина і медицина катастроф», де були представлені наукові напрацювання та досвід впровадження щодо  розвитку систем громадського здоров’я та екстреної медичної допомоги в Україні та Польщі. 

Детальніше...

Упродовж  року співробітники академіі будуть мати доступ до найбільшої в світі бази рецензованої і цитованої літератури, у тому числі наукових журналів, книг і матеріалів конференцій, що охоплює теми досліджень з усіх наукових і технічних дисциплін – з медицини, мистецтва, соціальних та гуманітарних наук.

Детальніше...