Меню

Новини

13 жовтня 2017 р. на кафедрі анестезіології, інтенсивної терапії та МНС ФПО пройшов захід, присвячений Всесвітньому дню анестезіолога.  Цього року доповідь інтернів була присвячена історії розвитку Дніпропетровської школи анестезіології. Захоплюючий виступ лікарів-інтернів традиційно закінчився посвятою молодих колег у спеціальність "Анестезіологія та інтенсивна терапія", а також врученням подарунків від кафедри. Вітаємо всіх із професійним святом, бажаємо постійного розвитку, терпіння, натхнення, мирного неба та віданності своїй справі!

Детальніше...

Наказом МОН України від 11 жовтня 2017 року
асистенту кафедри онкології та медичної радіології

ПРОХАЧ АННІ ВОЛОДИМИРІВНІ
присуджене звання кандидата медичних наук
.

Детальніше...

12 жовтня 2017 року у Дніпропетровській обласній раді відбулася ХІІ телеконференція для сімейних лікарів. Теми телеконференції:

  • Диференційна діагностика шкірних висипів та уражень шкіри (первинний рівень медичної допомоги на прикладі виконання наказів МОЗ України № 762 від 20.11.2015 та № 670 від 04.07.2016) 
  • Наказ Міністерства охорони здоров’я України 04.07.2016 № 670 «Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги атопічний дерматит»

Детальніше...

Осінь цього року радує нас сонячними ранками і теплими вечорами. Вона настає по всіх фронтах і приносить із собою не лише радісний ґвалт школярів, а й невеселу картину вуличного безладу. Тому завзята команда студентства Дніпропетровської медичної академії не змогла залишитися осторонь.

Загальними зусиллями внутрішньоакадемічних ЗМІ було поширено інформацію про грандіозний суботник. І нарешті, першої жовтневої суботи активні студенти Дніпропетровської медичної академії, озброївшись пакетами, рукавичками та інвентарем, з радістю вийшли на стежку боротьби зі сміттям. До роботи залучилися двадцять сім небайдужих студентів медакадемії на чолі з відповідальною головою волонтерства Тетяною Ступак та Анастасією Анісімовою.

Детальніше...

Колектив кафедри медичної біології, фармакогнозії та ботаніки

щиро вітає викладача кафедри

КОЛОСОВУ ІРИНУ ІВАНІВНУ

iз захистом кандидатської дисертації  
«Морфофункціональні зміни в яєчниках щурів під впливом ацетату свинцю в комбінації з цитратами заліза, золота та срібла».

Детальніше...

Як повідомляє Студентська рада Дніпропетровської медичної академії, вже 5 жовтня на базі навчального закладу відбулася перша відбіркова гра інтелектуального турніру «Що? Де? Коли?».
Учасники мали змогу продемонструвати рівень своїх знань, позмагатися один з одним та отримати незабутні враження.
Наступна гра відбудеться вже 25 жовтня.
Бажаємо учасникам успіхів та гідної перемоги у інтелектуальній боротьбі!

View the embedded image gallery online at:
http://www.dsma.dp.ua/ua/novini#sigFreeId559cecc182

Розпочав свою роботу проект Дніпропетровської міської ради для літніх людей “Університет золотого віку”. В даному соціально значущому проекті бере участь і ДЗ “Дніпропетровська медична академія МОЗ України”. 30.09.17 доцент кафедри внутрішньої медицини 2, кандидат медичних наук Караванська Ілона Лоранівна  представила доповідь на тему “Артеріальна гіпертензія: симптоми, профілактика, основи лікування”.

Детальніше...