Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

Завершився ювілейний 50-й міжвузівський фестиваль «Студентська весна-2019». Найкреативніші, найталановитіші, найартистичніші студенти 10 вишів нашого міста демонстрували свої творчі здібності.

Фінальним акордом фестивалю став гала-концерт просто неба, що відбувся на Фестивальному причалі. Нашу академію гідно представили Олег Нинада та ансамбль бального танцю «Каскад» (кер. Т.В. Александрова), колектив національного танцю "Indian warriors", колектив «Rock on», шоу-балет «Екскурс» (кер. Л.М. Кругла ) та вокальна група «АкадеМІХ» (кер. Т.В. Панченко).

За результатами феєричних виступів ДМА посіла почесне четверте місце. Це є і досягненням, і стимулом для подальшого розкриття, підтримки обдарованої молоді, мотивацією до її гармонійного духовного розвитку.