Меню
  • Увага

Цьогорічний 29 конгрес ECCMID відбувся 13-16 квітня у м. Амстердам (Нідерланди). У ньому брали участь понад 12 000 експертів, які представили результати найсучасніших досліджень, поділилися власним досвідом та продемонстрували останні рекомендації.

Європейський конгрес з клінічної мікробіології та інфекційних захворювань (ECCMID) – це головна щорічна подія у світі, присвячена найсучаснішим темам в області клінічної мікробіології та антибіотикотерапії.  Найкращі роботи були відзначені грантами організаторів.

Від України цього року отримали гранти лише 2 науковці, серед них – і асистент кафедри внутрішньої медицини 1 ДМА, к. мед. н. Бєлослудцева К. О. Загалом же співробітники кафедри (доцент Кірєєва Т. В, аспірант Крихтіна М. А., асистент Бєлослудцева К. О. під керівництвом ректора академії, члена-кореспондента НАМН України, професора Перцевої Т. О.) представили чотири постерні доповіді щодо ведення хворих на пневмонію. Подані матеріали викликали жвавий інтерес аудиторії та спонукали до цікавої дискусії серед світових експертів в області клінічної мікробіології.