• slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

З 13 по 22 вересня у місті Коломия на Івано-Франківщині відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу (силове триборство зі штангою), зокрема підбивались підсумки у командній першості серед студентів ВНЗ (з 18 по 22 вересня відповідно).

Дніпропетровську медичну академію на змаганнях  представляли: Овчар Максим (6 курс, І мед. факультет), Жабко Максим (3 курс, ІІ мед. факультет) та Наришкіна Христина (3 курс, ІІ мед. факультет).

Спортсмени показали високі результати: Наришкіна Крістіна та Жабко Максим стали срібними призерами у власних вагових категоріях серед студентів; Овчар Максим підтвердив кваліфікацію кандидата у майстри спорту.

Команда ДМА посіла 5 місце серед 10 вищих навчальних закладів, що є досить гарним показником для непрофільного закладу освіти. Підготовка студентів здійснювалася на базі спортивного комплексу медакадемії тренером-викладачем кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології Чернишом Віктором Анатолійовичем.