Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

19 грудня у Будинку профспілок відбулася урочиста подія, присвячена 20-річчю першого випуску сімейних лікарів Дніпропетровської області. Ректор Дніпропетровської медичної академії, професор Тетяна Олексіївна Перцева висловила вдячність й привітала перших випускників та викладачів спеціальності “Загальна практика сімейної медицини”.

Ще у 1996 році згідно з рішенням Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської області було вирішено розпочати підготовку сімейних лікарів. А вже у 1997 році академія випустила понад 100 перших спеціалістів загальної практики сімейної медицини.

Під час проведення заходу професор, голова Науково-практичної асоціації сімейних лікарів Дніпропетровської області Неонілла Дмитрівна Чухрієнко привітала усіх з важливою подією та провела історичний екскурс, у якому нагадала про важливі моменти на шляху до становлення та розвитку кафедри сімейної медицини факультету післядипломної освіти медакадемії. Всього на кафедрі різні форми підготовки із загальної практики сімейної медицини пройшли 2774 медики.

У медичній академії готували лікарів і для інших міст та областей України: м. Комсомольськ (з 2016 р. – Горішні Плавні, Полтавська обл.), м. Славутич (Київська обл.), Кіровоградської та Хмельницької областей.

Перших випускників та їх викладачів, серед яких доцент Людмила Михайлівна Одинцова, професор Олена Юріївна Сорокіна, доцент Ольга Іванівна Гайдук, доцент Ірина Василівна Василевська, професор Неонілла Дмитрівна Чухрієнко, доцент Віктор Федорович Завізіон, доцент Валерій Степанович Зайцев, доцент Володимир Володимирович Лебедюк та ін., нагородили грамотами та подяками «За плідну працю, високий професіоналізм та відданість справі».