Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

28-29 листопада у м. Києві відбувся курс-тренінг молодих науковців «АВС-курс молодого науковця: як проводити наукове дослідження в сімейній медицині», який проводили професор Медичного університету м. Бас, член правління Європейської асоціації науковців (EGPRN) Майкл Харріс та доцент кафедри терапії та сімейної медицини ФПО Ужгородського національного університету Колесник Павло Олегович.
Від Дніпропетровської медичної академії участь у тренінгу взяли аспіранти кафедри сімейної медицини ФПО Крамарчук В.В. та Яшкіна Т.О. Учасники отримали багато корисної інформації щодо планування досліджень у галузі сімейної медицини, статистичної обробки отриманих даних та ознайомилися з методикою навчання молодих науковців з Великобританії.

Навчальний курс передував Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Невизначеність та доказовість у клінічній практиці та управлінні первинною медичною допомогою», який проходив 30 листопада - 01 грудня. Організатором обох заходів стала Українська асоціація сімейної медицини в особі президента професора Матюхи Л.Ф. Від нашої медакадемії в організації заходу взяла участь доктор медичних наук, професор кафедри сімейної медицини ФПО - Чухрієнко Неонілла Дмитрівна (співголова конференції, відповідальна за підготовку наради з завідувачами кафедр).
На конференції з доповіддю «Лікування гострих бронхітів з позиції доказової медицини» виступила завідувач кафедри сімейної медицини ФПО ДМА доктор медичних наук, доцент Височина Ірина Леонідівна.