Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

21 листопада 2017 р. вперше у місті Дніпро в КДЦ «Менора» у рамках науково-практичної конференції «Здоров’я жінки у 21 столітті» відбулися майстер-класи з розбором складних клінічних випадків для лікарів акушерів-гінекологів Дніпропетровської та Запорізької областей.  Організаторами конференції були МОЗ України, НМАПО ім. П.Л. Шупика, ЛНМУ ім. Д. Галицького, ДЗ «ДМА».

Від ДЗ «ДМА» з корисними і цікавими доповідями виступили професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО, професор З.М. Дубоссарська, завідувач кафедри акушерства і гінекології, професор В.О. Потапов та завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО, професор Ю.О. Дубоссарська.

Обговорювалися питання профілактики тромботичних ускладнень у жінок при використанні допоміжних репродуктивних технологій, сучасні методи лікування запальних захворювань геніталій та лейоміоми матки для збереження репродуктивної функції, а також особливості надання медичної допомоги на ранніх термінах вагітності.

Проведення майстер-класів викликало особливий інтерес практичних лікарів та сприяло професійний дискусії.