Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

29-30 березня 2017 року у м. Харкові на базі Харківського національного медичного університету відбулась підсумкова науково-практична конференція всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з клінічної та фундаментальної медицини, стоматології та фармакології (англійською мовою) у 2016-2017 навчальному році.

Державний заклад “Дніпропетровська медична академія” представляла студентка I медичного факультету, 4 курсу Колесник Катерина Максимівна. Науковий керівник: асистент кафедри внутрішньої медицини 2, к.м.н. Кушнір Юлія Сергіївна.

За результатами конкурсу Колесник Катерина Максимівна посіла II місце.

Вітаємо призера підсумкової науково-практичної конференції всеукраїнського конкурсу студентських робіт з клінічної та фундаментальної медицини, стоматології та фармакології (англійською мовою) у 2016-2017 навчальному році!