Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

28 березня 2017 року у м. Києві на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулась підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році за напрямком «Профілактична медицина».

Державний заклад “Дніпропетровська медична академія” представляв студент 1-А групи 3 курсу I медичного факультету Вілівчук Роман Віталійович (науковий керівник - д.мед.н., доцент кафедри загальної гігієни  Н.М. Онул), який став призером II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та отримав Диплом  III ступеня.

Колектив кафедри загальної гігієни на чолі з професором Е.М.Білецькою щиро вітає Вілівчука Романа Віталійовича з отриманою нагородою, бажає творчої наснаги, успіхів у навчанні, подальших звершень та надбань!