Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

Відповідно до програми військової підготовки для студентів 5-6 курсів  ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» з метою комплектування Збройних Сил України та інших відомств офіцерами медичної служби розпочався цикл занять по тактичній підготовці у полку «Дніпро-1»

23 лютого, у полку «Дніпро-1» відбулася лекція з практичними вправами, під час якої бійці полку розповідали студентам Дніпропетровської медичної академії про види зброї, після чого долучили їх до збірки та розбірки АК-74. 

Подібні знання та навички можуть бути корисними для майбутньої діяльності лікарів, адже, як показує досвід трьох років бойових дій на Сході України, військові лікарі та медсестри, що працюють на фронті, мають не тільки вправно володіти скальпелем, вміти перев`язувати або ставити крапельниці, але і захищати своє життя. 

Подібні заняття будуть проходити до кінця березня 2017 року.