• slide04
  • slide05
  • slide06

Вперше в історії національна збірна команда України з рукопашного бою взяла участь у VII Всесвітніх спортивних іграх CSIT, які проходили у м. Червія (Італія) з 5 по 10 вересня 2023 року.

У змаганнях  взяли участь понад 5000 учасників із 40 країн. Україну представляли 38 спортсменів. Серед них – і студент 1 курсу ДДМУ Данило Гузенко.

Загальний здобуток наших спортсменів області на VII Всесвітніх іграх в Італії -  18 медалей, з них 7 – золоті. 15 хлопців та дівчат, які представляли Дніпропетровщину, зробили гарний внесок і в скарбницю збірної України, яка виборола на змаганнях 1 загальнокомандне місце.

Студент нашого університету Данило Гузенко став бронзовим призером цих престижних міжнародних змагань в розділі «семі-контакт», вагова категорія понад 90 кг. Вітаємо! Бажаємо нових спортивних перемог, а також успіхів у навчанні та опануванні лікарської професії! Пишаємося нашою молоддю!