Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

30 листопада – 2 грудня 2016 р. у м. Дніпро проходив міжнародний науково-практичний семінар «Муковісцидоз у дітей та дорослих: проблеми діагностики, лікування та моніторингу стану здоров'я» за підтримки  Європейської асоціації муковісцидозу та  ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України". 

У семінарі взяли участь 80 лікарів-фахівців та біля 50 батьків дітей хворих на муковісцидоз, самі пацієнти. На семінарі обговорювались проблеми діагностики, лікування, соціальної допомоги. В семінарі прийняли участь провідні фахівці з України, Бельгії, Франції. Було наголошено, що за останнє десятиріччя, завдяки сучасному лікуванню, муковісцидоз із летального захворювання дітей перейшов до розряду  хронічної хвороби дорослих. У світі кожна 25 людина є носієм гену муковісцидозу. В Україні зареєстровано біля тисячі хворих на муковісцидоз.  Але ще більшій кількості хворих на муковісцидоз  дітей та дорослих  своєчасно не встановлено діагноз, і вони не отримують лікування. Практичний курс фізіотерапії при муковісцидозі для лікарів та пацієнтів проводили  експерти міжнародного рівня Hughes Gauchez та Mathilde Proffit, Париж, Франція.  Було продемонстровано сучасні техніки аутодренажу бронхів та дихальні вправи з використанням різних спеціальних тренажерів. Відбулась зустріч спілки українських батьків дітей хворих на муковісцидоз з представниками таких організацій Польщі та Словаччини.