Святкове засідання вченої ради

19 червня 2020 року відбулося святкове засідання вченої ради у дистанційному форматі, присвячене ювілейному, 100-му випуску спеціалістів. Онлайн-трансляція засідання проводилась із конференційної зали адміністративного корпусу, вул. В.Вернадського, 9. Вела засідання голова вченої ради, ректор, член-кореспондент НАМН України, професор Тетяна Олексіївна Перцева.

На початку засідання Подяками Міністерства охорони здоров’я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю були нагороджені професор О.М. Клигуненко, професор Л.Р. Шостакович-Корецька, доцент О.О. Бондаренко; Почесною грамотою Дніпропетровської обласної ради за допомогу у створенні електронного реєстру лабораторних досліджень хворих та підозр на коронавірусну хворобу (COVID-19), високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника – декан 1 медичного факультету, професор Ю.В. Сілкіна, Грамотами Дніпропетровської обласної ради – аспірант Канчура Тетяна, студенти: Демиденко Валерія, Пасько Дмитро, Фартушна Світлана, Баглюк Олег, Дімітров Сава.

Далі Тетяна Олексіївна привітала співробітників, які протягом 2019-2020 р.р. отримали дипломи доктора і кандидата медичних наук, атестати професора й доцента, а також усіх випускників ювілейного 100-го випуску. Зазначила, що усього з дня заснування Академії було випущено 57 334 спеціалістів, з них: 56 313 лікарів, 470 клінічних провізорів (з 2006 р.), 163 фармацевти (з 2013 р.), 242 бакалаври (з 1998 р. по 2012 р.), 146 молодших спеціалістів (з 2010 р. по 2013 р.). Випуск 2019-2020 н.р. – це 722 спеціалісти, в тому числі 215 іноземців із 23 країн. 21 випускник отримав диплом з відзнакою.

Від імені Дніпропетровської обласної ради співробітників Академії привітав радник голови, д.мед.н., професор В.О. Павлов, який відзначив особливо важливу їх роль у збереженні здоров’я населення за нових викликів сучасності. Побажав міцного здоров’я та професійних успіхів.

Після урочистої частини розглядали питання порядку денного. Про результати атестації випускників 2019-2020 н.р. звітували голови ДЕК. Результати оцінювання студентів на І медичному факультеті за спеціальністю «Лікувальна справа» представила професор Хомазюк Тетяна Анастасівна. Голова ДЕК ІІ медичного факультету, професор Родіонова Вікторія Всеволодівна звітувала про результати комплексного клінічно-орієнтованого іспиту та іспиту з гігієнічних дисциплін за спеціальностями «Лікувальна справа» й «Педіатрія». Результати атестації випускників І та ІІ міжнародних факультетів за спеціальністю «Лікувальна справа» представив професор Сакович Василь Микитович. Голова ДЕК стоматологічного та ІІ міжнародного факультету, професор Глазунов Олег Анатолійович звітував про результати іспитів за спеціальністю «Стоматологія». Результати оцінювання студентів на І міжнародному факультеті за спеціальностями «Фармація» та «Клінічна фармація» представила професор Бушуєва Інна Володимирівна.

На засіданні було розглянуто ряд інших важливих питань, пов’язаних з діяльністю Академії.

По завершенню засідання голова вченої ради, ректор, професор Т.О. Перцева привітала усіх співробітників з професійним святом – Днем медичного працівника, побажала миру, міцного здоров’я, успіхів, щастя та благополуччя!

24.06.2020