Конференція з питань внутрішньої медицини в режимі онлайн

20 травня розпочала свою роботу чергова щорічна конференція, яка присвячена актуальним питанням внутрішньої медицини.

Цього року через пандемію COVID 19 конференція відбулася в режимі онлайн і значно збільшила аудиторію. У перший день до нас долучилися понад трьох тисяч семисот спеціалістів у галузі внутрішньої медицини з України, Білоруси, Казахстану, Молдови, а також наші колеги з Бельгії.

Фотоальбом конференция 21 мая 2020

Відкривала конференцію ректор ДМА, професор Тетяна Олексіївна Перцева і представила доповідь щодо діагностики і лікування пневмонії в умовах пандемії COVID 19. В секції «Захворювання респіраторної системи – нові виклики століття у фокусі COVID 19» актуальні питання можливих парадоксів в терапії бронхіальної астми та нові підходи щодо діагностики та лікування ХОЗЛ були висвітлені професором кафедри професійних хвороб та клінічної імунології Дитятковською Євгенією Михайлівною та завідувачем кафедри внутрішньої медицини 1 Конопкіною Людмилою Іванівною. Наші іноземні колеги професор Олів’є Брюєр з м. Льєж (Бельгія) та професор Микола Федорович Сорока з м. Мінськ (Республіка Білорусь) представили доповіді, присвячені сучасним алгоритмам лікування остеоартриту згідно із рекомендаціями ESCEO 2019. Гастроентерологічну секцію розпочав професор Степанов Юрій Миронович, його доповідь була присвячена механізмам формування та оптимізації лікування неалкогольної жирової хвороби печінки, а продовжила професор Цуркан Світлана Іванівна з м. Кишинів (Республіки Молдова), яка зазначила важливість питання підходів щодо діагностики та лікування порушень травлення. Актуальні проблеми лікування цукрового діабету були представлені у доповіді завідувача кафедри ендокринології, професора Перцевої Наталі Олегівни. У секції «Системні захворювання сполучної тканини» обговорювалися сучасні стратегії діагностики та лікування, особливості медико-соціальної експертизи та ведення пацієнтів сімейними лікарями. Виступали завідувач кафедри Внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії, професор Олександр Вікторович Курята, експерт ДОЗ ДОДА за напрямом «Ревматологія» Лисунець Тетяна Корніївна, завідувач кафедри медико-соціальної експертизи, професор Борисова Інна Станіславівна та інші.

За дванадцять годин плідної роботи конференції за час трансляції будо зареєстровано понад 13 000 включень, одночасно з нами постійно в цей день працювали понад 1100 осіб.

21.05.2020