Науковці ДМА взяли участь у форумі міжсекторальної взаємодії

22-23 травня співробітники кафедри акушерства, гінекології та перинатології та інших кафедр факультету післядипломної освіти Дніпропетровської медичної академії приєдналися до участі у Першому міжнародному медичному форумі міжсекторальної взаємодії лікарів "Інфекції в практичній діяльності лікаря первинної і вторинної ланки", який проводився онлайн.

На цьому заході з актуальними доповідями на теми найнебезпечніших інфекцій: COVID-19, грипу H1N1, вірусу імунодефіциту людини, а також інших професійних питань для лікарів первинної та вторинної ланки виступили понад 100 спікерів з усієї України. Понад 150 годин інформації доступні в режимі реального часу та в запису протягом 30 днів після трансляції безкоштовно.

Від кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО з двома доповідями на секції міждисциплінарної взаємодії виступив асистент кафедри, кандидат медичних наук Віталій Володимирович Радченко. Доповіді на тему: "Персоналізація менеджменту патології молочної залози" та "Патологія щитовидної залози під час вагітності", які стосуються лікарів різних спеціальностей, зокрема акушерів-гінекологів, лікарів загальної практики - сімейної медицини, хірургів, онкологів, ендокринологів, виявилися дуже актуальними та цікавими для слухачів заходу, отримали схвальні відгуки від модератора секції міждисциплінарної взаємодії, головного редактора платформи accemedin Пилипа Снєгірьова. А доповідач асистент В.В. Радченко навіть отримав подяку за високу етичність та професійність своєї лікарської думки.

26.05.2020
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image