Навчання на підготовчому відділенні в умовах карантину

Світ вже ніколи не буде таким, як раніше! І дійсно, ще вчора ми, навіть, не могли уявити, що в наше життя так міцно увійде таке страшне слово як «КАРАНТИН», а робота перейде в зовсім інший вимір - вимір дистанційної освіти! І як бути, коли від тебе в якомусь сенсі залежить майбутнє всієї академії. Відповідь одна, працювати так, щоб не було соромно, а зміни, які відбулися, були лише на краще!

За період дії карантинних мір, підготовче відділення перейшло на повністю дистанційну форму навчання. Процес дистанційної освіти слухачів забезпечують 4 кафедри академії, а саме: кафедра мовної підготовки, кафедра медичної біології та ботаніки, кафедра біохімії та медичної хімії, кафедра медико-біологічної фізики і інформатики.

З перших днів карантину на всіх кафедрах розроблені та запроваджені дистанційні освітні програми на базі платформи Google Клас. Всі матеріали для підготовки до заняття та виконання відповідних завдань, розміщені на сайтах кафедр у розділі «Distance learning»/Підготовче відділення/відповідна група. Під кожним завданням надається інформація, щодо надсилання виконаних робіт з поштовою скринькою викладача відповідної групи. Крім того, слухачі мають можливість отримувати консультації від викладачів кафедри в дистанційному режимі, надіслав листа з поміткою «Запит».

Але кожен з нас за останній час відчув, що таке дефіцит спілкування, а тим більше коли ти далеко від дому та батьків. Тому вже з квітня дистанційна освіта слухачів підготовчого відділення була доповнена заняттями за допомогою сервіса віддаленого конференц-зв’язку ZOOM. Завдяки чому слухачі отримали можливість «живого» спілкування із викладачем та своїми товаришами, а викладач можливість контролю виконання навчального процесу в строк.