Крок до омріяного диплому

10 червня в Дніпропетровській медичній академії розпочався останній етап атестації випускників – ліцензійний інтегрований тестовий іспит «КРОК 2». Першими ліцензійний іспит «КРОК 2. Загальна лікарська підготовка» складали 136 англомовних студентів ІІ міжнародного факультету. В цьому році процедура проведення ліцензійного іспиту була особливою і враховувала дотримання протиепідемічних заходів, що спричинені пандемією COVID 19.

Проведенню іспиту передувала значна організаційна робота. За безпосередній участі першого проректора професора Шпоньки І.С., проректора із науково-педагогічної роботи професора Науменка Л.Ю. була розроблена нова процедура проведення «КРОК 2», яка передбачає розробку безпечного маршруту та графіку допуску до аудиторій студентів і запобігання скупчення осіб в умовах коронавірусної хвороби.

Фахівці центру тестування МОЗ України розпочали іспит своєчасно, згідно з графіком. Всі студенти ІІ міжнародного факультету прибули до корпусу академії у захисних масках або респіраторах, мали при собі індивідуальні дезінфікуючі засоби. Допуск до корпусу, де проводився іспит, здійснювався з контрольованим дотриманням дистанції між студентами. При вході до будівлі корпусу працювали викладачі кафедри інфекційних хвороб, які здійснювали процедуру температурного скринінгу та оцінювали ознаки респіраторного захворювання у випускників і всіх осіб, які брали участь у проведенні іспиту. Після термометрії студенти за маркуванням прямували до відповідної аудиторії, дотримуючись дистанції.

Carousel imageCarousel imageCarousel image

При проведенні атестації випускників кількість осіб в кожній аудиторії не перевищувала 48, кількість питань була скорочена до 130, а час складання обмежений до 160 хвилин.

Усі англомовні випускники під час проведення ліцензійного іспиту «КРОК 2» продемонстрували високій рівень професійної обізнаності щодо дотримання протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), виявили високу відповідальність та організованість. Після завершення іспиту випускники залишали аудиторії з впевненістю на успішне його складання та отримання омріяного диплома лікаря!

10.06.2020