Засідання вченої ради

15 травня 2020 року вперше в історії Дніпропетровської медичної академії відбулося онлайн-засідання вченої ради (позачергове). Онлайн-трансляція засідання проводилась із конференційної зали адміністративного корпусу, вул. В.Вернадського, 9. Вели засідання вченої ради у дистанційному форматі: голова вченої ради, ректор, член-кореспондент НАМН України, професор Тетяна Олексіївна Перцева, заступник голови вченої ради, перший проректор, професор Ігор Станіславович Шпонька та учений секретар, професор Наталія Михайлівна Онул. Крім того, у конференційній залі адміністративного корпусу були присутні ще 9 членів вченої ради, які прийняли участь у голосуванні безпосередньо.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Перед початком засідання відбулася реєстрація членів вченої ради та інструктаж щодо процедури проведення відкритого голосування в онлайн-режимі. Приємно відзначити, що не зважаючи на складність ситуації, члени вченої ради, у тому числі із числа студентів, взяли активну участь у засіданні ради в онлайн-форматі.

Розпочала зустріч ректор, член-кореспондент НАМН України, професор Тетяна Олексіївна Перцева, подякувавши колегам за активну роботу в умовах карантину й наголосивши на подальшому якісному впровадженні дистанційних методів навчання у роботу Дніпропетровської медичної академії відповідно до вимог сьогодення. Далі Тетяна Олексіївна перейшла до порядку денного засідання, основним питанням якого було затвердження процедури проведення атестації студентів в умовах дистанційного навчання та надала слово проректору з науково-педагогічної роботи, доценту Сергію В’ячеславовичу Захарову.

С.В. Захаров розпочав свою доповідь з того, що Дніпропетровська медична академія отримала лист з Міністерства освіти і науки України, який дозволяє і розробляє механізм проведення атестації випускників у дистанційному режимі. Далі Сергій В’ячеславович представив членам ради «Порядок проведення комплексного практично-орієнтованого іспиту із застосуванням дистанційних технологій у ДЗ «ДМА»», зазначив його основні позиції, принципи, терміни та етапи проведення.

Далі члени вченої ради ДЗ «ДМА» розглянули ряд питань, винесених на порядок денний. Зокрема, було затверджено доповідача актової промови – 2020 року та тему доповіді академіка Національної академії медичних наук України, доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри травматології та ортопедії ДЗ «ДМА» Олександра Євгенійовича Лоскутова.

Члени вченої ради проголосували за рекомендацію до друку із грифом вченої ради ДЗ «ДМА» чергового номеру наукового журналу Дніпропетровської медичної академії.

По завершенні засідання голова вченої ради, ректор, професор Т.О. Перцева довела до відома членів ради інформацію щодо поточної діяльності Дніпропетровської медичної академії в умовах карантину, зупинилася на готовності ДЗ «ДМА» до проведення сесій та атестацій випускників, нагайних проблемах та шляхах їх вирішення, подякувала усім, хто взяв участь в онлайн-засіданні вченої ради, за плідну роботу, побажала усім наснаги та нових здобутків.

18.05.2020