Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю DNIPRO ALLERGOSUMMIT в режимі онлайн

24-25 червня відбулася чергова щорічна конференція, яка присвячена актуальним питанням алергології та клінічної імунології. Цього року через пандемію COVID 19 конференція відбулася в режимі онлайн, що значно збільшило аудиторію.

У перший день до нас долучилися понад 3 тисячі 700 спеціалістів у галузі внутрішньої медицини, клінічної імунології та алергології з усієї України.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Відкрила конференцію ректор ДМА, член-кореспондент НАМН України, професор Тетяна Олексіївна Перцева, яка представила доповідь щодо сучасних принципів діагностики і лікування бронхіальної астми. Також питання ведення хворих на бронхіальну астму, в тому числі в умовах пандемії, були висвітлені професором Ю. М. Мостовим, професором Є. М. Дитятковською, професором М. М. Островським, професором К. Ю. Гашиновою, професором С. В. Зайковим, професором Р. В. Разумним, професором Т. В. Бездітко, професором Л. І. Конопкіною.

Нові аспекти ведення хворих на алергічні захворювання шкіри були представлені у доповідях професора А. І. Курченко, професора Т. Р. Уманець, професора О. М. Охотнікової, професора Л. І. Романюк, професора В. Д. Бабаджана, професора Є. М. Дитятковської.

Актуальні питання системних імунологічних захворювань були висвітлені професором В. В. Чопяк, професором О. В. Курятою, експертом ДОЗ ДОДА за напрямом «Ревматологія» Т. К. Лисунець, а професор В. В. Родіонова представила основні імунологічні аспекти розвитку пневмоконіозів. Другий день конференції відкрив президент Українського товариства фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації, професор І. П. Кайдашев з доповіддю щодо діагностики і лікування реакції гіперчутливості до контрастних препаратів.

Одне з пленарних засідань було присвячено дитячій алергології та імунології з доповідями експертів - професора С. М. Недільської, професора С. І. Ільченко, професора О. Є. Абатурова. В рамках конференці було проведено 8 майстер-класів з алергології та клінічної імунології експертами напряму, в тому числі Крістіаном Харванегом (м. Відень, Австрія), професором О. Ю. Губською, професором Є. М. Дитятковською, професором К. Ю. Гашиновою, професором Л. І. Конопкіною, експертом ДОЗ ДОДА за напрямом «Пульмонологія» Т. В. Кіреєвою.

В рамках конференції також відбулася сесія стендових доповідей та конкурс молодих вчених, в яких вони мали можливість представити результати своїх наукових робіт. За два дні активної роботи конференції за час трансляції будо зареєстровано понад 5500 включень.

30.06.2020