Меню
 • 1a.jpg
 • 2.jpg
 • 2a.jpg
 • 3.jpg
 • 3a.jpg
 • 4a.jpg
 • 6.jpg
 • 6a.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg

Новини

Указом Президента України №11/2018
"Про відзначення державними нагородами України
з нагоди Дня Соборності України" 

АБАТУРОВУ Олександру Євгеновичу 
завідувачеві кафедри ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»,
докторові медичних наук, професорові

присуджено почесне звання "Заслужений діяч науки і техніки України"

Колектив та адміністрація академії вітають Олександра Євгеновича
та бажають подальших успіхів у роботі!

 

 

 

Грудень – перший місяць зими,  який розпочинається великою кількістю свят - святкування Святого Миколая, потім за ним йде святкування Католицького Різдва, зустріч Нового Року, Християнське Різдво та святки. У серцях людей з'являється бажання робити маленькі дива.  

Колектив кафедри анатомії людини, підтримуючи добру традицію нашої  "Alma Mater",  разом зі студентами перших курсів  провели благодійну акцію до свят та відвідали з подарунками Дитячий будинок-інтернат для дітей з ДЦП.

Студенти I-го курсу I, II медичних та стоматологічного факультетів мали нагоду привітати зі святами дітей з обмеженими можливостями,  допомогли у проведенні майстер-класів з малювання, та підготовки до Новорічної вистави. Діти тепло прийняли нових друзів-студентів та з радістю фотографувалися разом.

Допомогу у підготовці до свята надали директор дитячого будинку–інтернату дітей з ДЦП В.Є. Бабанська, зав. кафедри  анатомії людини д.мед.н. професор Г.В. Довгаль та викладачі: к.мед. н. завуч кафедри С.Б. Крамар,  к.мед.н. доц. О.С. Снісар,  к.мед.н. ст. викладач Г.О. Козловська, викладач О.О. Яковець. Активну участь у проведені брали студенти 7,  9, 10, 501, 502 та 503 груп.

Минають свята, повертаються будні, але діти з обмеженими можливостями потребують уваги не тільки у свята,  тому у подальшому кафедра планує зробити такі зустрічі регулярними.

Напередодні Нового року на клінічній базі кафедри внутрішньої медицини 1, що розташована на території міської клінічної лікарні №9, викладачі провели "святкове" заняття зі студентами І міжнародного факультету. За правильні відповіді на запитання викладача, котрі стосувались теми практичного заняття, кожний студент мав можливість отримати подарунки від Діда Мороза. Такий підхід до  проведення заняття викликав неабияку зацікавленість у студентів та вніс нотки святкового настрою у буденність учбового процесу.   

Детальніше...

Напередодні Нового  Року лікарі-слухачі  циклу «Синдром болю та паліативна допомога в практиці сімейного лікаря» кафедри сімейної медицини ФПО ДЗ «ДМА МОЗ України» відвідали відділення паліативної та хоспісної допомоги  № 1 (15 ліжок) Комунального закладу «Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 2 Дніпропетровської обласної ради».

Такий цикл проводився на кафедрі вперше і започаткований  на нагальну потребу часу.

Існуюча в Україні система симптоматичного лікування тяжких хворих вже не відповідає сучасним вимогам і потребує удосконалення. На практиці вона, як правило, зводиться до мінімального за обсягом лікування під наглядом дільничного лікаря і призначення наркотичних анальгетиків за наявності відповідного висновку онколога.

Детальніше...

28 грудня відбулося заключне засідання СНГ з урології у 2017 році.
Були заслухані доповіді студентів 6 курсу С.В. Пономаря "Ембріогенез сечовидільної системи, ембріогенез передміхурової залози, зональна будова передміхурової залози", М.В. Волобуєвої "Захворюваність на пієлонефрит".

Засідання пройшло у вигляді дискусії з керівником СНГ, доцентом М.М. Моїсеєнко, під час якої обговорили актуальні питання урології. Також були присутні студенти 4 курсу: Гузман Станіслав, Лисицька Лейла та Ніколаєва Катерина.

Детальніше...

Кожен рік з нетерпінням увесь світ чекає на найчарівніше свято – Новий рік. Усі знаходяться в пошуку приємних сюрпризів, подарунків, побажань для близьких людей.

Останні дні року кожному хочеться провести з максимальною користю, підвести підсумки та зануритись у святкову атмосферу. Саме тому останнє засідання студентського наукового гуртка кафедри внутрішньої медицини 1 для англомовних студентів мало на меті об’єднання, як то кажуть, «корисного з приємним».

Робоча частина засідання цього разу була присвячена ознайомленню із засобами та пристроями для проведення інгаляційної терапії у пульмонології. У студентів була унікальна можливість не тільки познайомитись з технологіями застосування різного доставкового обладнання, але й власноруч спробувати провести інгаляції. Особливу увагу привернув учбовий фільм про сучасні індивідуальні інгаляційні пристрої.

Приємною та цікавою виявилась святкова частина засідання. До неї приєднались вітчизняні студенти 1-го медичного факультету, які підготували для іноземних студентів дуже цікаві доповіді про традиції святкування Нового року у різних країнах, у тому числі й в Україні. У відповідь англомовні студенти розповіли про те, як святкують Новий рік у країнах Африки та Азії. Невимушена дружня атмосфера, у якій пройшло таке незвичне засідання, виявилось дуже корисним та надзвичайно приємним не тільки для студентів, але й для викладачів кафедри.

Завершилось засідання словами привітання студентів ІV курсу з наступаючим Новим роком від співробітників кафедри (завідувача, професора Людмили Іванівни Конопкіної, завуча, доцента Олени Валеріївни Мироненко, відповідального за роботу з іноземними студентами Лариси Аркадіївни Ботвінікової, асистентів Ксенії Олегівни Бєлослудцевої та Натілії Костянтинівни Кравченко):

У наступному році бажаємо всім миру і добра,

натхнення на сумлінне навчання та плідну роботу,

щастя й добробуту у Ваших оселях!

View the embedded image gallery online at:
http://www.dsma.dp.ua/ua/novini?limitstart=0#sigFreeId9f435c2454

21 грудня відбулося довгоочікуване засідання студентського наукового гуртка кафедри онкології. Для нас стало вже традицією проводити останнє та передноворічне засідання разом з кафедрою патологічної анатомії.

Детальніше...