Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

11 грудня в корпусі суспільних наук відбувся суперфінал гри «Що? Де? Коли?»

­­Цього року своє місце у суперфіналі чесно виборола команда «Антихайп» (Олександр Волков ˗  капітан, Михайло Дейч, Віктор Кожухар, Богдан Кононихін, Поліна Кузьміна та Всеволод Нечаєв). За традицією переможці зустрілись у запеклій боротьбі з командою викладачів «Епікриз» за символ найрозумніших та найбільш ерудованих ˗  золоту статуетку сови.

Детальніше...

9 грудня в Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв студентів–медиків та працівників лікувальних установ «Ліра Гіппократа 2018», організований за підтримки Міністерства культури України і Міністерства охорони здоров'я України.

В конкурсі брали участь творчі колективи студентів та працівників лікувальних установ з 12 міст – Києва, Харкова, Львова, Вінниці, Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців та інших.

Колектив з 9 учасників вокальних груп «Паприка» та «АкадеМІХ» Дніпропетровської медичної академії  (керівник Тетяна Панченко) здобули перемогу – диплом лауреата 1 премії.

Детальніше...

За показниками щорічного рейтингу закладів освіти України, який вдруге проводиться інформаційною системою «Вступ.Освіта.UA» за результатами вступної кампанії 2018 року Дніпропетровська медична академія серед лідерів.

Детальніше...

Енергопостачання гуртожитку №7 відновлено

Гуртожиток функціонує у звичному режимі. Запрошуємо повертатися до своїх помешкань.

 

 

 

30 листопада 2018 року в конференц-залі Park Hotel відбулася науково-практична конференція "День аритмології на Дніпропетровщині" у форматі майстер-класу від провідних фахівців у галузі кардіології та аритмології.

Детальніше...

Оновлення інформації 15:00 06.12.2018р.: 

Енергопостачання гуртожитку №7 відновлено. Гуртожиток функціонує у звичному режимі. Запрошуємо мешканців повертатися до своїх помешкань. 


Розпорядження №60 від 5 грудня 2018 р.