Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

30 листопада 2018 року в конференц-залі Park Hotel відбулася науково-практична конференція "День аритмології на Дніпропетровщині" у форматі майстер-класу від провідних фахівців у галузі кардіології та аритмології.

Тематика доповідей була спрямована на імплементацію новітніх досягнень і можливостей у профілактиці та лікуванні серцево-судинних захворювань з особливим фокусом уваги на аритмії серця. Жваву дискусію викликали повідомлення проф. д.м.н. Ханюкова О.О., проф. д.м.н. Сичова О.С. (м. Київ), д.м.н. Іркіна О.І. (м. Київ), к.м.н. Романової О.М. (м. Київ). Окрім практикуючих лікарів конференцію відвідали студенти 1го медичного факультету (4 дес.) та 2го медичного факультету (4 та 6 дес.) разом зі своїми викладачами проф. д.м.н. Коваль О.А., доц. к.м.н. Каплан П.О. та асист. к.м.н. Івчиною Н.А.