Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

11 - 12 жовтня 2018 р. в м. Прага (Чехія) відбулась 4-та Зустріч країн Центральної та Східної Європи з вірусних гепатитів та ВІЛ-інфекції (4th CEE Meeting on Viral Hepatitis and HIV) у якій брали участь представники з 27 різних країн світу. Для участі у конференції було надано 20 тревел-грантів, два з них отримали співробітники кафедри інфекційних хвороб ДМА - доцент О.П. Шевченко - Макаренко та асистент М.А. Ніколайчук. Вони представили постерні доповіді:

  • Каскад допомоги пацієнтам з хронічним гепатитом С у Дніпропетровській області. Автори  - Л.Р. Шостакович - Корецька, О.П. Шевченко - Макаренко, В.Д. Ткаченко, О.П. Штепа, М.А. Бредіхіна.
    Доповідач – доцент О.П. Шевченко - Макаренко.
  • Рівень вітаміну D у пацієнтів з хронічним вірусним гепатитом С.  Автори - М.А. Ніколайчук, Л.Р. Шостакович - Корецька, О.В. Шевелова.
    Доповідач – асистент М.А. Ніколайчук.

    На конференції розглядались епідеміологічні аспекти вірусних гепатитів та ВІЛ у країнах Центральної та Східної Європи, нові напрямки щодо виконання стратегії ВООЗ з елімінації вірусних гепатитів до 2030 року, проблеми моніторингу та терапії хворих на вірусні гепатити та ВІЛ.

    В рамках форуму проходили семінари та сателітні симпозіуми, спілкування з провідними фахівцями у галузі гепатології та інфектології з різних країн світу. Окрім обміну досвідом учасники отримали сертифікати міжнародного зразка.