Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

12 липня в Приймальній комісії ДЗ "ДМА" почали розгляд заяв абітурієнтів, які бажають навчатися в нашій академії. За дві доби подано 525 заяв  ("Медицина"- 360, "Стоматологія" - 84, "Фармація" - 49, "Фармація (заочна форма навчання)" - 6 ). Цьогоріч до переліку спеціальностей додалась нова - "Фізична терапія, ерготерапія". Поки на навчання за цією спеціальністю надійшло 26 заяв.

Цьогорічна вступна кампанія має декілька новацій, серед яких зменшення кількості заяв, які вступник може подати для участів конкурсі за бюджетне місце до 7 на 4 спеціальності. Тому слід дуже уважно поставитись до визначення пріоритетності. Встановлена мінімальна кількість балів - 150 - з конкурсних предметів на спеціальності "Медицина", "Стоматологія"; 120 - на спеціальність "Фармація, промислова фармація"; 100 - на спеціальність "Фізична терапія, ерготерапія". Також  вступник має самостійно розрахувати середній бал атестата. Якщо в додатку  до атестата зазначений середній бал, то необхідно обов'зково перевірити, чи за правильною методикою він розрахований.

Запрошуємо на навчання в академії, яка надає вищу освіту за найкращими світовими стандартами!