Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

27-29 травня у Палаці студентів Дніпровського національного університету ім. О. Гончара відбувся міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини», який проводила Українська асоціація репродуктивної медицини (УАРМ) спільно з ДМА та Департаментом охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

На урочистому відкритті симпозіуму з привітальною промовою від ДМА виступив перший проректор, професор Ігор Станіславович Шпонька. Протягом трьох днів на пленарних та секційних засіданнях, організованих президентом УАРМ, професором Олександром Михайловичем Юзько,  прозвучали доповіді провідних спеціалістів українських клінік допоміжних репродуктивних технологій та науковців з Бельгії - Анналіси Ракка, Пола Пьєтта та Самуеля Сантос-Рибейро, з Великобританії - Софії Гамейро, з Ізраілю - Дова Фельдберга, Аві Харлева та Павла Іциксона, з Іспанії - Карлоса Саймона та з США - Елізабет Гриль.

Головуючими на засіданнях були провідні акушери-гінекологи ДМА – професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО, професор Зінаїда Михайлівна Дубоссарська та завідувач кафедри акушерства і гінекології, професор Валентин Олександрович Потапов. На практичному лекторії з доповідями виступили З. М. Дубоссарська на тему: «Терапія невиношування вагітності», завідувачка кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО, професор Юліанна Олександрівна Дубоссарська на тему: «Невиношування вагітності ранніх термінів» та професор кафедри акушерства і гінекології, професор Михайло Володимирович Медведєв на тему: «Лейоміома матки і фертильність».

У рамках симпозіуму проведені три школи: школа репродуктолога, школа ембріолога та школа адміністрування, менеджменту та юридичного супроводу роботи клінік допоміжних репродуктивних технологій, а також майстер-клас з трансляцією операцій "Лапароскопія та гістероскопія репродукції. Жива Хірургія". Провідні вітчизняні спеціалісти та закордонні колеги обмінялися науковим та практичним досвідом з актуальних питань репродукції.

Проблема безпліддя на Україні є досить актуальною. Так, за даними Центру медичної статистики в Україні у 2016 році було зареєстровано 38998 випадків жіночого безпліддя (77,67% серед усіх випадків безпліддя) і 11210 випадків чоловічого безпліддя (відповідно у структурі – 22,33%). У 2016 році було розпочато 20020 лікувальних циклів, протягом яких передбачалося проведення лікування неплідності методами допоміжних репродуктивних технологій, у тому числі методом сурогатного материнства, і моніторинг росту фолікулів. Після розпочатих у 2016 році лікувальних циклів за допомогою допоміжних репродуктивних технологій народилось живими 7582 немовлят. Усього в України від впровадження методів допоміжних репродуктивних технологій з 1999 по 2016 рік народилося майже 55 тисяч дітей «з пробірки».