Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

20-22 квітня у м. Одеса відбувся семінар організований European College of Neuropsychopharmacology (Європейським  коледжем  нейропсихофармакології) – найбільшою незалежною науковою асоціацією в галузі нейробіології у Європі, яка підтримує прикладні і трансляційні дослідження  захворювань головного мозку.

До участі у школі-семінарі долучилися молоді лікарі-психіатри, клінічні психологи, лікарі-наркологи та лікарі-психотерапевти,  яких  обрали  на основі біографічних даних і короткої анотації наукових досліджень. Серед великої кількості охочих лише 50 претендентів отримали запрошення.

Під час заходу учасники мали виступити з 10-хвилинною презентацією англійською мовою. Презентація могла бути присвячена дослідженню або клінічним випадкам.  

Заняття проводилися під керівництвом трьох українських професорів (Марута Н.А., Чугунов В.В., Розанов В.А.) та трьох професорів зі складу ECNP (Avi Avital, Michael Davidson, Olga Kazakova). 

Серед учасників були представники кафедри психіатрії ФПО Дніпропетровської медичної академії – Т.Й. Шустерман та В.О. Кокашинський. Вони презентували результати своїх наукових розробок, чим неабияк зацікавили слухачів і організаторів семінару.