Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".
З метою розширення знань та уявлень майбутніх спеціалістів реабілітаційного напряму 03-04.03.2018 р. на кафедрі фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» за підтримки центру підготовки масажистів «Дар Здоров’я» та Центру Євмінова відбувся навчально-практичний семінар «Особливості застосування методики Євмінова при захворюваннях хребта». Протягом двох днів викладачі кафедри та майбутні фізичні терапевти вдосконалювали свої навички щодо особливостей побудови реабілітаційних програм у дітей з порушеннями постави та сколіозами, а також у дорослих при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях хребта.
 
Після закінчення циклу навчання учасники отримали сертифікати Центру Євмінова, які дають їм право застосовувати набуті знання та навички у клінічній практиці.