Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

У Дніпропетровській медичній академії стала доброю традицією зустріч ректора зі студентською молоддю. Так 27 лютого 2018 р. ректор Т.О. Перцева зустрілася зі студентським активом. Зустріч проходила у форматі один-на-один, тобто лише ректор і студенти. Такий формат зустрічі сприяв спілкуванню на рівних, коли можна поставити будь-яке питання.

На початку зустрічі ректор розповіла про сьогодення і перспективи нашої академії, особливу увагу приділивши питанням навчання, студентського дозвілля, волонтерських ініціатив, ремонту у навчальних корпусах, гуртожитках і будівлях академії, а також проблемам боротьби з корупцією.

Студенти у свою чергу мали можливість поставити хвилюючі їх запитання. Передусім мова йшла про реконструкцію гуртожитків, процедуру переселення, систему «Електронний деканат», фінансування органів студентського самоврядування, тощо.

На завершення зустрічі ректор подякувала студентам за активну участь в обговоренні проблем і відзначила, що всі питання не залишаться поза увагою.