Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

24 лютого на базі кафедри патологічної фізіології Дніпропетровської медичної академії був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з патологічної фізіології.

У змаганні взяли участь 16 студентів 3-го курсу І та ІІ медичних факультетів. До учасників олімпіади звернулися  декан І медичного факультету, професор Сілкіна Юлія Валеріївна, відповідальна за СНТ кафедри, кандидат медичних наук Бібікова Вікторія Миколаївна.

Завдання олімпіади були складені таким чином, щоб визначити рівень теоретичної та частково практичної підготовки студентів. Основний акцент зроблено на вмінні застосовувати набуті знання в клінічній діяльності, розумінні розвитку патофізіологічних процесів при різних нозологічних одиницях.

За результатами змагання І місце посіла Бондаренко Лілія (1-а група), ІІ місце - Коваленко Ярослав (10-б група), ІІІ місце - Литовченко Денис (12-б група) та Голубєв Віктор (203-а група).

Переможці олімпіади будуть проходити подальшу поглиблену підготовку на кафедрі та вирушать до Запорізького державного медичного університету, де 18-19 квітня 2018 року відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з патологічно фізіології.