Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

29 січня до Дніпропетровської медичної академії завітала делегація Академічного арабського коледжу (The Arab Academic College Of Education, м. Хайфа, Ізраїль) на чолі з проректором з міжнародних зв’язків Abed Elhalim Mustafa та проректором з науково-педагогічної роботи Basheer Ahmad.

Під час візиту делегація ознайомилась із досвідом надання освітніх послуг у Дніпропетровській медичній академії, обговорила питання щодо можливої співпраці.

Зустріч проводили ректор ДМА, професор Т.О. Перцева, проректор з науково-педагогічної роботи, професор Науменко Л.Ю., декан ІІ міжнародного факультету, професор Р.В. Разумний, начальник відділу міжнародних зв’язків А.Е. Лєвих.

Академічний арабський коледж є найбільшим закладом в арабському секторі в Ізраїлі, що поєднує досвід навчання у дитячих садках, початкових школах, середніх школах та спеціалізовану освіту у старших школах. На сьогодні в коледжі навчаються понад 3 000 студентів.