Меню

17 січня 2018 р. на кафедрі внутрішньої медицини 1 на базі міської клінічної лікарні №9 пройшло чергове засідання «Школи клініциста», на якому доцент кафедри , к. мед. н.,  Черкасова О.Г. доповіла про дуже цікавий клінічний випадок у пацієнта, що знаходився на лікуванні у терапевтичному та кардіологічному відділеннях лікарні. 

На доповіді були присутні лікарі терапевтичного, кардіологічного, ендокринологічного відділень та відділення денного стаціонару, співробітники кафедри внутрішньої медицини 1, лікарі-інтерни.

Клінічний випадок, що був представлений слухачам, викликав неабияку зацікавленість.  Патологія, про яку йшла мова, а саме інфекційний ендокардит, - тяжкий діагноз.

Завдяки злагодженій роботі співробітників діагноз було встановлено швидко. У короткий термін хворому було проведено заміну ураженого клапану. Зрештою, незважаючи на вкрай тяжкий діагноз та наявність загрозливих ускладнень, пацієнт одужав та наразі проходить етап фізичної реабілітації. Усе це стало можливим завдяки злагодженій роботі та тісній співпраці із суміжними спеціалістами.

Присутні висловили подяку доповідачу за інформативну та цікаву доповідь.