Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

30.11.2017 відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри патологічної анатомії. Для нас стало вже традицією проводити засідання у вигляді міжкафедральної конференції, адже це дозволяє краще зрозуміти теорію та поглянути на ситуацію з клінічної точки зору. Як і минулого разу нашими гостями була кафедра патологічної фізіології, а цього разу приєдналася кафедра педіатрії 3.

На засіданні ми розглядали патогенез запалення, морфологічні та клінічні прояви. Чудову доповідь підготували Бульба Павло та Охотник Євген про патогенез запалення. Козак Яна та Ковтун Надія розповіли про гранулематозне запалення на прикладі лепри. Родзинкою засідання був клінічний випадок менінгококової інфекції, представлений лікарем-інтерном Квитницькою Анною. 

Дякуємо всім доповідачам, викладачам  та студентам, для яких негода - не перешкода на шляху до знань.

Староста гуртка
Голубка Анастасія 5 курс