Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

29 вересня в приміщенні Дніпровського телетеатру відбувся сумісний мистецький захід «Віват, музико!» за участю студентів Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки та студентів-іноземців, що навчаються за спеціальністю «Фармація». Студенти медичної академії прослухали вокальні та інструментальні твори видатних світових композиторів, спілкувалися із юними музикантами та вокалістами.

На базі Дніпровського телетеатру працює студія академічного рисунку Володимира Сосни. Студенти-провізори відвідали творчу лабораторію художника, познайомились із напрямами образотворчого мистецтва. Культурний захід викликав велику зацікавленість у студентів медичної академії та багато позитивних емоцій. Відбулося також знайомство студентів Дніпропетровської академії музики ім.. Глінки із студентами Дніпропетровської медичної академії МОЗ України. Захід було організовано кафедрою загальної та клінічної фармації (завідувач кафедрою, д. фарм. н., проф. О. А. Подплетня), відповідальний за проведення заходу - к.т.н., викладач Р. Є. Слободнюк. В заході прийняли активну участь студенти другого курсу Ель Омрані Фатіма , Кешекар Юзеф, Трад Набіл, Ес-Субаї Мунір, Шикрі Мохамед.