Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

У жовтні цього року на кафедрі внутрішньої медицини 1 розпочала свою роботу «Школа клініциста», у рамках якої співробітники кафедри (як молоді асистенти, аспіранти, клінічні ординатори, так і досвічені доценти й професори) разом з лікарями терапевтичного профілю Комунального закладу «Дніпропетровська шоста міська клінічна лікарня» Дніпропетровської обласної ради» розглядають випадки із практики, діляться своїм власним досвідом, обговорюють матеріали літературних джерел.

6 грудня 2017 р. відбулося чергове засідання «Школи», на якому відповідальна за лікувальну роботу доцент кафедри, к. мед. н., головний позаштатний обласний пульмонолог Кірєєва Тетяна Володимирівна розповіла усім присутнім про клінічний випадок, пов’язаний з медіастинітом. Ця патологія у клініці внутрішніх хвороб зустрічається досить рідко, тож потребує неабияких професійних знань різних фахівців.