Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

6 грудня відбулася вирішальна гра «Що? Де?Коли?». Дві найсильніші команди боролися за перемогу, використовуючи свої інтелектуальні здібності, логіку, інтуїцію та вміння працювати в команді.

До складу команди викладачів «Епікриз» входили: Шорніков Олександр Васильович, Здановський Андрій Віталійович, Худяков Олександр Євгенович, Алексєєнко Олександр Адольфович, Степаньский Дмитро Олександрович. До складу команди студентів «Ніщо. Ніде. Ніколи» входили Єрошенко Артур Євгенович, Потапов Олександр Васильович, Кузьміна Поліна Віталіївна, Кожухар Віктор Вікторович, Маслаков Андрій Іванович.

Серед 11 команд студентів лише команда «Ніщо. Ніде. Ніколи» вийшла у фінал, одержавши перемогу в попередніх чотирьох іграх, та отримала право змагатися з командою викладачів за звання найкращої. Справедливе жюрі очолювали Бублій Ростислав та Шутка Інна,а ведучим заходу був Шевченко Артем. Бурхлива гра складалася з різноманітних раундів, цікавих завдань, питань «Один за всіх» та аукціону. Учасники попередніх раундів, друзі, одногрупники прийшли повболівати за улюбленців, підтримати друзів та побачити команду переможців на власні очі.

У фіналі гри «Що? Де? Коли?» перемогу здобула команда «Епікриз», яка була нагороджена грамотами, квітами та отримала статуетку сови.

Чекаємо на нові, не менш захоплюючі змагання!