Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

2 грудня у місті Лева відбулася науково-практична конференція «Персоніфікація лікування онкологічних захворювань жінок». Форум організовано Національною Асоціацією Онкологів України та Національним Інститутом раку НАМН України.
Захід відбувся за сприянням провідних фармацевтичних компаній AstraZeneca Україна, Sandoz Україна, Novartis Pharma Services AG, та ТОВ «ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ ВІСТА» та за підтримки інформаційного порталу Vista MEDICLUB
У конференції взяли участь провідні онкологи, мамологи та онкогінекологи України Ковальов О.О. (ЗМАПО, м. Запоріжжя) Смаланка І.І. (Національний Інститут раку НАМН України, м. Київ), Ковальчук І.В. (ДОРЛДЦ, м. Львів), Ліщишина С.М. (Департамент стандартизації медичних послуг Державного експертного центру МОЗ України,м. Київ), Свінціцький В.С. Клименко С.В. (Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України, м. Київ), Володько Н.А. (НМУ ім. Данила Галицького, м. Львів) та інші.

Дніпропетровську медичну академію представляли доценти кафедри онкології та медичної радіології Завізіон В.Ф. та Машталер В.Є.
В.Є. Машталер виступив з доповіддю «Молекулярнний портрет раку молочної залози: що нового ми дізналися з ESMO 2017», яка викликала жваве обговорення.
Головним висновком, конференції було те, що для України надважливим є застосування можливостей рандомізованих міжнародних клінічних досліджень, які дають змогу лікувати хворих з урахуванням молекулярно-генетичного профілю пухлини.