Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

9 листопада 2017р. студенти 4-го курсу кафедри медицини катастроф та військової медицини відвідали музей АТО.

Всіх учасників шокувала відео-хроніка подій АТО, що була показана з чотирьох екранів створюючи «ефект присутності». Значна частина в двох показаних кінострічках була присвячена роботі медиків в умовах бойових дій на сході України і особливо жінок.

Біля Діорами «Битва за Дніпро» розміщено понад 400 експонатів із зони гібридної війни: уламки з донецького аеропорту, підірвані бойові машини, обстріляні автомобілі медиків.

Після показаного студенти-глядачі зробили для себе однозначний висновок про те, що їм треба наполегливо і без перестанку вчитися, щоб в подальшому самовіддано виконувати свій професійний обов'язок як в мирний час так і в умовах бойових дій. Викладач кафедри і керівник даного заходу полковник Чернета В.М. подякував всіх робітників музею за їх творчу та патріотичну роботу.