Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

1 листопада 2017 року у місті Запоріжжі на честь 50-річчя кафедри акушерства і гінекології Запорізького державного медичного університету (завідувач кафедри, професор Юрій Якович Круть) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання акушерства, гінекології і репродуктивної медицини», яку відкрив ректор ЗДМУ, професор Юрій Михайлович Колесник. 

Делегатами від ДЗ «Дніпропетровська медична академія» були завідувач кафедри акушерства та гінекології, професор Валентин Олександрович Потапов, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО, професор Юліанна Олександрівна Дубоссарська,  професор кафедри акушерства та гінекології, професор Михайло Володимирович Медведєв, які прийняли активну участь у пленарному засіданні конференції з доповідями, присвяченими проблемам невиношування вагітності, сучасній стратегії збереження здоров’я жінки і проліферативним захворюванням в гінекології.

Лікарі акушери-гінекологи ознайомилися з результатами наукових досліджень та обмінялися практичним досвідом із провідними науковцями і колегами з усієї України.