Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

З 9 по 13 вересня у місті Мілан (Італія) відбулась одна з видатних подій світової медицини – 27-й Щорічний Конгрес Європейського Респіраторного Товариства. У роботі Конгресу прийняли участь тисячі вчених та лікарів зі всього світу. Дніпропетровську медичну академію представляла делегація на чолі з ректором – членом-кореспондентом НАМН України професором Т. О. Перцевою. Також серед вчених, які презентували свої наукові роботи на пленарних сесіях, були завідувач кафедри внутрішньої медицини 1 Л. І. Конопкіна, завідувач кафедри професійних хвороб та клінічної імунології К. Ю. Гашинова, професор Є. М. Дитятковська, доцент Т. В. Кіреєва, асистент К. О. Бєлослудцева, аспірант О. В. Карасьова.

У загальному заліку співробітників академії – 14 тез доповідей, що опубліковані у матеріалах цього авторитетного наукового форуму (автори – член-кореспондент НАМН України професор Т. О. Перцева, професори Л. І. Конопкіна, Р. В. Разумний, В. В. Родіонова, доценти К. Ю. Гашинова, Т. В. Кіреєва, О. В. Фесенко, асистенти К. О. Бєлослудцева, О. М. Коваленко, Н. К. Кравченко, аспіранти О. С. Хмель, О. В. Карасьова).