Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

23 червня 2017 року відбулася урочиста церемонія: 97-й випуск лікарів Державного закладу «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»!

Дипломи отримали 743 випускники, в тому числі 232 іноземних громадянина.

Щоб поздоровити наших випускників на свято завітали почесні гості, серед яких митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, голова постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та міжнародних зв’язків Є.М. Дитятковська, заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації м. Дніпро О.П. Григорук.

Від сьогодні усі випускники розпочнуть свій професійний життєвий шлях, який дозволить реалізувати усі отриманні знання і вміння, досягнути значних успіхів та історичних перемог, а також знайти своє місце у світі, який сповнений нових дивовижних можливостей і професійних викликів. Віримо, що своєю плідною та почесною працею Ви примножуватимете здоров’я, щастя і радість в нашій державі. Шановні випускники, бажаємо Вам успіху, добра і віри у свої сили, вміння долати життєві труднощі, нехай Вам щастить у нових звершеннях!!!