Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".
Подібне анкетування ми вже проводили в минулому році (22 грудня 2016 року), але тоді опитування було більше напрямоване на контингент студентів не медичного профілю. 
Тому цього разу нашою метою було оцінити обізнанність молодих медиків та рівень стигматизації серед майбутніх лікарів. Адже "клеймування" та дискримінація серед медичного персоналу може обернутися не належним рівнем діагностики та надання медичної допомоги. Анкета була розроблена за допомогою колективу кафедри фтизіатрії, за що організація UMSA-Dnipro висловлює велику подяку.

На жаль, зараз деякі лікарі багато кажуть про толерантність до ВІЛ-інфікованих, а на справі виявляються грубі порушення їх прав. Наприклад, відмова хірурга від оперативної допомоги хворому, недбалість у виконанні маніпуляцій, пов’язаних з контактом із кров’ю, халатність у лікуванні і навіть грубість та нетактовність з боку медичних працівників. Важко звинувачувати таких людей, але наша акція і була проведена для того, щоб нагадати, що всі пацієнти є рівними для лікаря і вони мають право на кваліфіковану медичну допомогу.
Ми, як майбутні фахівці, повинні робити все, щоб забезпечити свій захист, але не за рахунок відмови та повної ізоляції від пацієнтів з ВІЛ.
Результати анкетування показали, що студенти нашої академії це розуміють, не підтримують будь-яку дискримінацію у відношенні пацієнтів з ВІЛ-статусом та з відповідальністю відносяться до цього питання.