Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".
Розібратися та дати відповіді на усі ці питання студентам КЗ«ДМА МОЗ України» допоміг відомий лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук, професор кафедри інфекційних хвороб КЗ«ДМА МОЗ України», автор понад 200 наукових робіт та 5 патентів Маврутенков Віктор Володимирович.
На лекції були присутні студенти як молодших , так і старших курсів, інтерни і навіть практикуючи сімейні лікарі.
Кожен мав змогу поставити найбільш хвилюючі питання та отримати на них змістовну та чітку відповідь у дусі дружньої розмови. Наука, медицина та гумор - усим цим була наповнена лекція, і кожен отримав незабутні враження та цінну інформацію. 
Всі зібрані кошти були перераховані на лікування нашої майбутньої колеги, лікаря-інтерна, випускниці ЛНМУ ім. Данили Галицького Анні Васильченко, яка потребує нашої допомоги. 
P.S. Колектив «UMSA Dnipro» щиро вдячний професору Маврутенкову Віктору Володимировичу та усім присутнім за те, що лекція відбулася. 
З повагою, колектив «UMSA Dnipro"
 
#UMSA#Umsa_Dnipro#2017 #вакцинадіє #vaccineswork 
#UMSA #SCOPH #europeanimmunizationweek2017