Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

У 2016-2017 учбовому році наша академія відмічає своє сторіччя. В ознаменування цього видатного ювілею на кафедрі внутрішньої медицини 2 було започатковано культурну ініціативу “Ровесники-ровесникам” – виступи молодих музикантів перед студентами-медиками 5 курсу Дніпропетровської медичної академії.

Раз на місяць перед студентами, які проходять цикл Внутрішньої медицини на нашій кафедрі, під час великої перерви, випускники та студенти Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки виконують визнані шедеври світової класичної музики.

13 квітня відбулась чергова, вже шоста, музикальна зустріч. Цього разу виступав ансамбль у складі Дмитра Чигріна (фортепіано), Марії Шапран (віолончель) та Діни Хоменко (скрипка), які виконали чудове  та емоційно-насичене “Тріо” Сезара Франка. Мелодична та романтична музика, проймає піднесеним настроєм та патетикою, викликає шквал емоцій. Бурхливі оплески та загальне захоплення майстерністю виконання стали щирою винагородою для музикантів.

До вашої уваги надаються матеріали цього культурного заходу. Наступна зустріч запланована на травень.