Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

Що Ви знаєте про променеву діагностику онкологічних захворювань, або диференційну діагностику травм та віддалених метастазів на рентгенограмі? Чи як виявити онкологічне захворювання на ранній стадії та як його лікувати? Ось цими питаннями займалось наше чергове засідання  28.03.17р.  гуртка кафедри онкології та медичної радіології.

Доцент кафедри Логвіненко Вячеслав Вікторович показав нам безліч знімків з травматичним та онкологічним ушкодженням опорно-рухової системи, і тим самим викликав безліч запитань у молодих науковців. Асистент кафедри Прохач Анна Володимирівна розповіла про тактику та особливості обстеження, диференціальної діагностики та лікування таких пацієнтів.

Дуже важливо вивчити  ще зі студентських років, як проводити диференційну діагностику онкологічних захворювань навіть по рентген знімку, адже це є запорукою первинного виявлення вогнища та своєчасного лікування. Тож сподіваємось, що надалі ми будемо бачити все більше зацікавлених молодих спеціалістів, які будуть поступово відповідати на запитання медицини сьогодення.