Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

16-18 березня 2017 року вкотре відбувся щорічний високопрофесійний представницький форум – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017». Це чудова нагода для вітчизняних і закордонних закладів освіти та наукових установ представити інноваційні досягнення, сучасні педагогічні технології, досвід, обговорити спільну співпрацю та стратегічні напрями подальшого розвитку освіти в умовах трансформаційних процесів і швидкої інформаційної змінності.

Державний заклад «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» був удостоєній Гран-Прі в номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та за представництва кафедри гуманітарних наук (завідуюча кафедрою – доцент Добридень Оксана Володимирівна) виборов високу нагороду – Золоту медаль у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота».