Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

Що для вас означає слово «дитинство»? Ні, це не проміжок часу між народженням та юністю, це поняття описати дуже складно. Воно багатогранне, насичене теплими почуттями та світлими ідеями. Це час, коли все здається простим та легким, коли люди добріше, а дні яскравіші. Ви згадуєте дитинство з посмішкою на обличчі, тому що скільки б не було життєвих труднощів, дитина запам’ятає те, що найбільш емоційно забарвлене радістю для неї, а не сумом. А для щастя дитині багато не потрібно. Особливо тим, хто кожен день бореться за своє життя... 

Ідея займатися арт-терапією з дітлахами онкологічного відділення – це один із способів психологічної підтримки, яка практикується членами комітету SCORP від UMSA Dnipro вже не перший раз. Цей проект був запущений на постійній основі під назвою «Подорож у казку». Захід було вирішено проводити кожної суботи у Дніпропетровькій обласній дитячій лікарні. Стартував проект вже 25 лютого, а другий візит пройшов 04.03.2017 р. Активісти нашого комітету придумали чудову ідею-створити казку своїми руками! Відтворюючи головних героїв за допомогою олівців та фломастерів, діточки крок за кроком створюють справжню книгу казок. Граючись та сміючись, маленькі пацієнти також опановують навички створення орігамі, малюють ілюстровані декорації до сюжету казки «Чарівник смарагдового міста». 

Ми точно знаємо, що своїми візитами ми приносимо кожного разу трішки свята та гарного настрою, чого так не вистачає нашим маленьким друзям в стінах лікарні. Цим проектом ми хочемо подарувати дітям ті моменти радості, які, можливо, вони не зможуть отримати під час хвороби. І ми сподіваємось, що це будуть одні з тих моментів, які будуть згадуватися з усмішкою через роки. 

А ми, в свою чергу, отримуємо найцінніший подарунок – це щирий сміх, блискучі очі та вдячні посмішки наших маленьких учасників. 

Кожна маленька добра справа по краплинці робить цей світ кращим! Тож давайте не залишатися байдужими до тих, хто цього потребує!