Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

23-25 лютого у славному місті Кременець, Тернопільскої області відбувся ІІ всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі 2017».

Дніпропетровщину представляла команда у складі лікаря з медицини невідкладнних станів Євгена Гроховського, випускника нашої академії, фельдшера - студента 4 курсу ІІ медичного факультету, 101 групи ДМА Утікєєва Руслана та водія Дмитра Дербілова.

З гордістю можно відмітити, що наша команда посіла перше місце серед українських команд. Такі змагання – не лише можливість показати свої знання, навички та вміння роботи в команді, а й можливість поспілкуватися з закордонними колегами. До перемоги команду привела спільна робота тренерів Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, серед яких хочеться відмітити асистента кафедри медицини катастроф та військової медицини Катерину Юріївну Барсукову. Ця перемога є прикладом успішної співпраці кафедри з Центром. Лише сполучення теорії та практики впевнено веде до блискучих результатів.

Щирі вітання чемпіонам!!!