Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

На початку першого заняття були розкриті організаційні питання з приводу часу і дня проведення курсів, а студентам було запропоновано обрати зручний для них день відвідування. 

Сама лекція розподілялася на міні-підкасти: згадували анатомію черепа, розбирали його нормальну рентгенанатомію та патогномонічні ознаки синуситів. Після ретельного розбору теми з використанням рентгенівських знімків ( були представлені як варіанти норми, так і патології ), студенти могли перевірити свої знання шляхом розпізнавання та визначення патології верхньощелепних пазух на приведених далі знімках. Час пролетів дуже швидко, спілкуючись з такою приємною аудиторією. 

Саме спілкуючись, адже наприкінці зустрічі студенти поділилися своїми враженнями та розповіли, які захворювання і травми їм би хотілося розібрати наступного разу, а також вказали на вразливі місця доповіді, щоб надалі інформація сприймалася максимально доступно і результативно. 
Дякуємо всім, хто прийшов! Побачимося наступного тижня!