Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

22 грудня 2016 р. на базі кафедри гуманітарних наук відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Лешко-Попелівські студії» за темою «Гуманістична місія медицини в Україні та світі».

 

Конференція розпочалася з ушанування пам’яті І. В. Лешко-Попеля, видатного лікаря нашого міста, котрий самовіддано служив ідеалам гуманності та альтруїстично допомогав нужденним людям.

Студентські доповіді, що прозвучали, охоплювали широку та різноманітну тематику. Зокрема, у них йшлося про долю та спадок видатних лікарів минулого, медичні знання людей у різні історичні епохи, медичні установи, волонтерство та благодійництво у сфері охорони здоров’я. Чимало виступів було присвячено актуальним для сьогодення біоетичним проблемам.

Всеукраїнські «Лешко-Попелівські студії» пройшли у невимушеній, доброзичливій атмосфері. Учасники активно дискутували та обговорювали чи не кожну доповідь.