Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

Довгоочікувана IV Національна асамблея UMSA об’єднала всю Україну у Харьківському національному університеті імені Каразіна. Безліч студентів з різних куточків України зустрілись для вирішення актуальних питань Всеукраїнської асоціації студентів-медиків, для запровадження нових ідей та проектів національного та локального значення. До цього важливого заходу не могла не долучитись наша команда UMSA-Dnipro у складі активних студентів ДМА. 

Насичена програма асамблеї була розділена на два дні, за які студенти мали змогу обмінятися досвідом роботи UMSA в різних містах, обговорити нові ідеї та плани на наступний рік, а також проекти для вирішення питань сьогодення медичного та соціального направлення. Однією з невід’ємних етапів проведення асамблеї були вибори Executive Board та Національних координаторів. Засідання проходили, як у складі окремих п’яти комітетів асоціації, так і в спільній аудиторії, яка було об'єднана загальною ідеєю: «Як зробити Україну та світ краще». 

UMSA-Dnipro представила один з найкращих результатів роботи за цей рік. Ми реалізували багато цікавих та оригінальних проектів і не збираємось на цьому зупинятися.