Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

 

Звичайно, органiзацiя UMSA Днiпро не могла залишити без уваги цю подію, адже нашою метою є інформування населення про найактуальніші питання захисту здоров'я. 

Члени комітету детально розповіли всім і кожному необхідну інформацію щодо захисту себе від ВІЛ-інфекції. Багато студентiв та викладачiв академії вдягнули червону стрічку, що є, в першу чергу, можливістю проявити свою солідарность з більш ніж 40 мільйонами людей, які сьогодні живуть з ВІЛ та СНІДом, а також це потрiбно для того, щоб згадати про мільйони людей, які вже померли від цієї страшної хвороби. 

Тому нагадаємо, що без особистого внеску кожного з нас неможливо ефективно протистояти поширенню цієї страшної хвороби. Не будьте байдужими!

Особливо хочемо подякувати Обласному центру СНІДу, який допомогає в організації кожного нашого заходу.

Автори: Анастасия Николаева , Анастасия Голубка

#DMA #UMSA_Dnipro #DMA #SCORA